Balıkesir Orduevi

balıkesir orduevi

Balıkesir Subay Orduevi veya Balıkesir Astsubay Orduevi olarak da bilinen Balıkesir Orduevi; Gar Meydanının hemen karşısında merkezi bir konumda bulunmaktadır. İki adet yerleşkeden oluşan Balıkesir Orduevi; Subay Orduevi ve Astsubay Orduevi olarak ayrılmıştır. Orduevinden subay ve astsubayların yanı sıra, aynı zamanda hak sahibi kişilerin yakınları da faydalanabilir.

Balıkesir Orduevi; Kuvay-i Milliye Müzesine 1km, Bakım Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığına 6km, MSÜ Kara Astsubay Meslek Yüksekokuluna 7km, Balıkesir Üniversitesi’nin çoğu fakültesine 1km, Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesine 2km, Balıkesir Üniversitesi Çağış Yerleşkesine 21km, Yaylada Alışveriş Merkezine 3km, Avlu Alışveriş Merkezine 3km mesafede yer almaktadır.

Orduevinin içi, özellikle çay bahçesi ve pastanenin etrafı muhteşem ağaç ve yeşilliklerle donatılarak güzel bir oturma alanı haline getirilmiş, Balıkesir şehir merkezinin nabzını tutarken ziyaretçilerinin keyifli vakit geçirmeleri için tasarlanmıştır.

Balıkesir Orduevinde sunulan imkanlara bakacak olursak, lokanta kısmında açık büfe kahvaltı, öğlen ve akşam yemeği verilmektedir. Açık büfe kahvaltıda sıcak ve soğuk lezzetleri de tadabileceğiniz çeşitli kahvaltılıklar mevcut. Lokantanın yanı sıra orduevinde berber, fast-food bölümü, avlusunda güzel bir oturma alanı ve pastane yer almaktadır.

Orduevinde yer alan tesisler özel sektörün işletimine verildiğinden fiyatlar dışarı ile hemen hemen aynı fakat kaliteli ürünleri nezih bir ortamda manzara ve doğa eşliğinde tüketmek keyif verici. Özellikle yemek yedikten sonra avluda yer alan çay bahçesinde şehir merkezinde bulunan tarihi gar meydanı manzarası eşliğinde kahvenizi içerken çeşitli tatlılar ile sevdiklerinizle sohbetinize devam edebilirsiniz.

Balıkesir Subay ve Astsubay Orduevlerinde, merkezi ve harika konumundan dolayı yer bulabilmek bir hayli zor. Öncesinde dolan oda rezervasyonları burada konaklamayı zorlaştırıyor. Şehir merkezine ve resmî kurumlara yürüme mesafesinde olması, Balıkesir Orduevini tercih sebebi kılıyor.

Balıkesir Orduevinde Kimler Kalabilir

Subay ve Astsubaylar Kullanabilir.

Balıkesir Orduevi Adresi

Adres: Eski Kuyumcular, Kuvayi Milliye Cad. No:40 Merkez/Balıkesir

Balıkesir Orduevi İletişim / Telefon Numarası

Telefon: (0266) 245 55 90

Balıkesir Orduevi Fiyatları

Balıkesir Orduevi Google Yorumları

Balıkesir Orduevine Nasıl gidilir / Konumu

Sizde okurlarımıza faydalı olması için yorum yapabilirsiniz.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler