Diyarbakır Orduevi

diyarbakır orduevi

Diyarbakır Askeri Gazinosu olarak da bilinen Diyarbakır Orduevi resmi kurum ve kuruluşlara ve hastanelere yürüme mesafesinde olan bir konumdadır.

Diyarbakır Orduevi, Diyarbakır Havaalanına 13km, Dicle Üniversitesi’nin çoğu fakültesine 5km, meşhur Ninova Park alışveriş merkezine 6km,  Hasan Paşa Hanına ise 2km,  mesafede yer almaktadır.

Orduevinin hemen önündeki yoldan bir sürü toplu taşıma aracı geçmektedir. Şehre pek yakın bir konumda bulunmasa da dört bir yanına kadar ulaşan toplu taşıma araçları ile işlerinizi rahatlıkla halledebilirsiniz.

Ayrıca orduevinin içi, özellikle pastane ve etrafı muhteşem ağaç ve yeşilliklerle donatılarak güzel bir oturma alanı haline getirilmiş. Diyarbakır’da kışın soğuk ve yazın da kavurucu sıcak havaların etkisinden kurtulmak ve ziyaretçilerinin keyifli vakit geçirmeleri için tasarlanmıştır.

Diyarbakır Orduevinde ayrıca gayet büyük ve yeterli bir yüzme havuzu, açık ve kapalı spor alanlarının yanında çocukların keyifle vakit geçirebileceği ve bir çok spor dalında faaliyet gösterebileceği spor alanları mevcuttur.

Orduevinde yer alan tesisler özel sektörün işletimine verildiğinden fiyatlar dışarı ile hemen hemen aynı fakat kaliteli ürünleri nezih bir ortamda manzara ve doğa eşliğinde tüketmek keyif vericidir.

Diyarbakır Orduevinde Kimler Kalabilir

Subaylar ve Astsubaylar Kullanabilir

Diyarbakır Orduevi Adresi

Adres: Elazığ Cd. No:1 Yenişehir/Diyarbakır

Diyarbakır Orduevi İletişim / Telefon Numarası

Telefon: (0412) 224 45 65

Diyarbakır Orduevi Fiyatları

Diyarbakır Orduevi Google Yorumları

Diyarbakır Orduevi Nasıl gidilir / Konumu

Sizde okurlarımıza faydalı olması için yorum yapabilirsiniz.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler