Gaziantep Orduevi

Gaziantep Orduevi

Gaziantep Askeri Gazinosu olarak da bilinen Gaziantep Orduevi; merkezi bir konumda yer almaktadır. Gaziantep’te çarşı içerisine yürüyerek ulaşılabilecek bir konumda yer almaktadır.

Şehrin merkezi sayılabilecek bir konumda bulunan Gaziantep Orduevi;  Sanko Park alışveriş merkezine 3 km, İmam Çağdaş Baklava’ ya 4 km, Zeugma Mozaik Müzesine 7 km. mesafede yer almaktadır. En önemli özelliği ise, orduevinin hemen önündeki yoldan bir sürü toplu taşıma aracının geçmesidir. Şehrin dört bir yanına kadar ulaşan toplu taşıma araçları ile işlerinizi rahatlıkla halledebilirsiniz.

Ayrıca orduevinde otelcilik, restoran, kafe, pastane, berber ve kuaför hizmetleri verilmektedir. Özellikle pastane ve etrafı muhteşem ağaç ve yeşilliklerle donatılarak güzel bir oturma alanı haline getirilmiş, Gaziantep’te yazın sıcak ve kışın soğuk ikliminin etkisinden kurtulmak ve ziyaretçilerinin keyifli vakit geçirmeleri için tasarlanmıştır.

Kısacası Gaziantep Orduevi, konum olarak konaklarken hem Gaziantep şehir merkezinde çeşitli ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz, alışveriş ve hediyelik eşyalar alırken güzel lokantalarda yemek yiyebileceğiniz, Gaziantep’te tarihi yerleri gezebileceğiniz ve resmî dairelerde işlerinizi yürüyerek halledebileceğiniz bir konumda yer almaktadır.

Gaziantep Orduevinde Kimler Kalabilir

Subay ve Astsubaylar kalabilir.

Gaziantep Orduevi Adresi

Adres: Hikmet Delibaş Kışlası, Ordu Cd., Şahinbey/Gaziantep

Gaziantep Orduevi İletişim / Telefon Numarası

Telefon: (0342) 336 12 49

Gaziantep Orduevi Fiyatları

Gaziantep Orduevi Google Yorumları

Gaziantep Orduevine Nasıl gidilir / Konumu

Sizde okurlarımıza faydalı olması için yorum yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler