İskenderun Orduevi

İSKENDERUN ORDUEVİ

İskenderun Orduevi; merkezi bir noktada, sahile paralel çarşı içerisine yürüyerek ulaşılabilecek bir konumda yer almaktadır.

Şehrin merkezi  bir konumda bulunan İskenderun Orduevi;  Park Forbes alışveriş merkezine 200 m. mesafede orduevinin hemen önündeki yoldan toplu taşıma aracının geçmektedir. Şehrin dört bir yanına kadar ulaşan toplu taşıma araçları ile işlerinizi rahatlıkla halledebilirsiniz.

Ayrıca orduevinde otelcilik, restoran, kafe, pastane, berber ve kuaför hizmetleri verilmektedir. Özellikle yazlık bahçe  etrafı muhteşem ağaç ve yeşilliklerle donatılarak güzel bir oturma alanı haline getirilmiş, son kattaki terasta da deniz manzarası eşliğinde kahvaltı ve yemeklerde misafirlerin keyifli vakit geçirmeleri amaçlanmıştır.

Kısacası İskenderun Orduevi, konum olarak konaklarken hem şehir merkezinde çeşitli ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz, alışveriş ve hediyelik eşyalar alırken güzel lokantalarda yemek yiyebileceğiniz, tarihi yerleri gezebileceğiniz ve resmî dairelerde işlerinizi yürüyerek halledebileceğiniz bir konumda yer almaktadır.

İskenderun Orduevinde Kimler Kalabilir

Subay ve Astsubaylar kalabilir.

İskenderun Orduevi Adresi

Adres: Yenişehir Mah., Atatürk Bulv. No:57, 31200 İskenderun/Hatay

İskenderun Orduevi İletişim / Telefon Numarası

Telefon: (0326) 614 10 18

İskenderun Orduevi Fiyatları

İskenderun Orduevi Google Yorumları

İskenderun Orduevine Nasıl gidilir / Konumu

Sizde okurlarımıza faydalı olması için yorum yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler