Konya Orduevi

konya orduevi

Konya Meram ilçesinde bulunan  Konya Orduevi; Konya’da merkezi bir konumda yer almaktadır. Resmî kurum ve kuruluşlara yürüyerek ulaşılabilecek bir konumda yer alan Konya Orduevi, subay ve astsubayların kullanımına müsaade edilen bir orduevidir. Aynı zamanda hak sahibi kişilerin yakınları da orduevinden faydalanabilir.

Şehrin merkezi sayılabilecek bir konumda bulunan Konya Orduevi; Necmettin Erbakan Üniversitesine 4 km,  Konya’nın en meşhur çocuk parklarından birisi olan 80 Binde Devr-i Alem Parkına 9 km, Kulesite Alışveriş Merkezine 4 km, Mevlana Müzesine 4 km, Mevlana Türbesine 4,5 km, Konya Tropikal Kelebek Bahçesine ise yalnızca 12 km mesafede yer almaktadır. En önemli özelliği ise, orduevinin hemen önündeki yoldan bir sürü toplu taşıma aracının geçmesidir. Şehrin dört bir yanına kadar ulaşan toplu taşıma araçları ile işlerinizi rahatlıkla halledebilirsiniz.

Orduevinin içi, özellikle pastane ve etrafı muhteşem ağaç ve yeşilliklerle donatılarak güzel bir oturma alanı haline getirilmiş, Konya’da İç Anadolu ikliminin etkisinden kurtulmak ve ziyaretçilerinin keyifli vakit geçirmeleri için tasarlanmıştır.

Konya Orduevi, konum olarak konaklarken hem şehir merkezinde çeşitli ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz, alışveriş ve hediyelik eşyalar alırken güzel lokantalarda yemek yiyebileceğiniz, tarihi ve turistik yerleri gezebileceğiniz ve resmî dairelerde işlerinizi yürüyerek halledebileceğiniz bir konumda yer almaktadır.

KONYA ORDUEVİNDE YER ALAN İMKANLAR

Konya Orduevinde sunulan imkanlara bakacak olursak, lokanta kısmında açık büfe kahvaltı, öğlen ve akşam yemeği verilmektedir. Kahvaltı ve yemeklerinde çeşitli lezzetlerinin tadına varmak mümkün. Özellikle açık büfe kahvaltıda sıcak ve soğuk lezzetleri de tadabileceğiniz çeşitli kahvaltılıklar mevcut. Lokantanın yanı sıra orduevinde berber-kuaför hizmeti, pide-lahmacun salonu, fast-food bölümü, ve pastane yer almaktadır.

Orduevinde yer alan tesisler özel sektörün işletimine verildiğinden fiyatlar dışarı ile hemen hemen aynı fakat kaliteli ürünleri nezih bir ortamda manzara ve doğa eşliğinde tüketmek keyif verici. Özellikle yemek yedikten sonra kahvenizi içerken pastanede bulunan çok çeşitli tatlılar ile sevdiklerinizle sohbetinize devam edebilirsiniz.

Konya Orduevinin tercih sebeplerinden birisi de geniş ve şık bir düğün salonuna sahip olması. Düğün Salonu için ayrılmış otoparkından, düğün salonunda yer alan masa ve sandalyelere kadar her şey güzel düşünülerek ayarlanmış durumda.

Konya Orduevinde, merkezi ve harika konumundan dolayı yer bulabilmek bir hayli zor. Öncesinde dolan oda rezervasyonları burada konaklamayı zorlaştırıyor.

Sonuç olarak şehir merkezinde ve çok değerli bir konumda bulunan Konya Orduevi, sağladığı imkanlar ile resmî kurumlara olan yakınlığı sebebi ile sık tercih edilen bir yerdir. Özellikle yaz aylarında istirahat etmek ve bahçesinde keyifli zaman geçirmek isterseniz adresi ve konumunu bu yazımızda bulabilirsiniz. Fakat konaklama için mutlaka önceden yer ayırtmanız gerekmektedir.

Konya Orduevinde Kimler Kalabilir

Subay ve Astsubaylar kalabilir.

Konya Orduevi Adresi

Adres: Konevi Mahallesi, Millet Cd. No:21, 42040 Meram/Konya

Konya Orduevi İletişim / Telefon Numarası

Telefon: (0332) 322 69 70

Konya Orduevi Fiyatları

Konya Orduevi Google Yorumları

Konya Orduevine Nasıl gidilir / Konumu

Sizde okurlarımıza faydalı olması için yorum yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.