Manisa Orduevi

manisa orduıevi

Manisa Askeri Gazinosu olarak da bilinen Manisa Orduevi; merkezi bir konumda yer almaktadır. Manisa’da resmî kurum ve kuruluşlara yürüyerek ulaşılabilecek bir konumda yer alan Manisa Orduevi, subay ve astsubayların kullanımına müsaade edilen bir orduevidir.

Şehrin merkezi sayılabilecek bir konumda bulunan Manisa Orduevi; Forum Magnesia alışveriş merkezine 3,5 km, Batıkışla Lojmanlarına 4 km, Manisa Kalesine 3,5 km, Manisa Adliyesine 5 km, Manisa Şehir Hastanesine 3,5 km. mesafede yer almaktadır. En önemli özelliği ise, orduevinin hemen önündeki yoldan bir sürü toplu taşıma aracının geçmesidir. Şehrin dört bir yanına kadar ulaşan toplu taşıma araçları ile işlerinizi rahatlıkla halledebilirsiniz.

Özellikle pastane ve etrafı muhteşem ağaç ve yeşilliklerle donatılarak güzel bir oturma alanı haline getirilmiş, Manisa’da Ege ikliminin sıcak etkisinden kurtulmak ve ziyaretçilerinin keyifli vakit geçirmeleri için tasarlanmıştır.

Manisa Orduevi, konum olarak konaklarken hem şehir merkezinde çeşitli ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz, alışveriş ve hediyelik eşyalar alırken güzel lokantalarda yemek yiyebileceğiniz, tarihi ve turistik yerleri gezebileceğiniz ve resmî dairelerde işlerinizi yürüyerek halledebileceğiniz bir konumda yer almaktadır.

MANİSA ORDUEVİNDE YER ALAN İMKANLAR

Manisa Orduevinde sunulan imkanlara bakacak olursak, lokanta kısmında açık büfe kahvaltı, öğlen ve akşam yemeği verilmektedir. Kahvaltı ve yemeklerinde çeşitli lezzetlerinin tadına varmak mümkün. Özellikle açık büfe kahvaltıda sıcak ve soğuk lezzetleri de tadabileceğiniz çeşitli kahvaltılıklar mevcut. Lokantanın yanı sıra orduevinde fast-food bölümü ve pastane yer almaktadır.

Orduevinde yer alan tesisler özel sektörün işletimine verildiğinden fiyatlar dışarı ile hemen hemen aynı fakat kaliteli ürünleri nezih bir ortamda manzara ve doğa eşliğinde tüketmek keyif verici. Özellikle yemek yedikten sonra kahvenizi içerken pastanede bulunan çok çeşitli tatlılar ile sevdiklerinizle sohbetinize devam edebilirsiniz.

Manisa Orduevinde, kapasitesinin az olmasından dolayı yer bulabilmek bir hayli zor. Öncesinde dolan oda rezervasyonları burada konaklamayı zorlaştırıyor. Şehir merkezine ve resmî kurumlara yürüme mesafesinde olması, Manisa Orduevini tercih sebebi kılıyor.

Sonuç olarak şehir merkezinde ve çok değerli bir konumda bulunan Manisa Orduevi, sağladığı imkanlar ile resmî kurumlara olan yakınlığı sebebi ile sık tercih edilen bir yerdir. Özellikle yaz aylarında istirahat etmek ve bahçesinde keyifli zaman geçirmek isterseniz adresi ve konumunu bu yazımızda bulabilirsiniz. Fakat konaklama için mutlaka önceden yer ayırtmanız gerekmektedir.

Manisa Orduevinde Kimler Kalabilir

Subay ve Astsubaylar kalabilir.

Manisa Orduevi Adresi

Adres: Anafartalar, Tümen Cd. No:23, 45020 Merkez/Manisa

Manisa Orduevi İletişim / Telefon Numarası

Telefon: (0236) 231 46 33

Manisa Orduevi Fiyatları

Manisa Orduevi Google Yorumları

Manisa Orduevine Nasıl gidilir / Konumu

Sizde okurlarımıza faydalı olması için yorum yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler