Mardin Orduevi

mardin orduevi

Mardin Merkezde bulunan ve Mardin Orduevi olarak da bilinen Mardin Kışla Gazinosu; Mardin’de şehrin biraz dışında bir konumda yer almaktadır. Subay, astsubay ve uzman çavuşların kullanımına müsaade edilen bir kışla gazinosudur. 

Şehrin biraz dışında bir konumda bulunan Mardin Orduevi; Eskikale Kilisesine 2 km, Mardin Sabun Sarayına 2 km, Mardin Kalesine 5 km, Mardin Öğretmenevine 6,5 km. ve Mardin Artuklu Üniversitesine 8,5 km. mesafede yer almaktadır.

Tesisin terası, Mardin’in muhteşem manzarasından faydalanılacak şekilde donatılarak güzel bir oturma alanı haline getirilmiş, Mardin ikliminin yazın sıcak ve kışın da soğuk etkisinden kurtulmak ve ziyaretçilerinin keyifli vakit geçirmeleri için tasarlanmıştır.

Mardin Kışla Gazinosu, konum olarak şehir merkezine yakın, hem şehir merkezinde çeşitli ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz, alışveriş ve hediyelik eşyalar alırken güzel lokantalarda yemek yiyebileceğiniz, tarihi ve turistik yerleri gezebileceğiniz bir konumda yer almaktadır.

MARDİN KIŞLA GAZİNOSUNDA YER ALAN İMKANLAR

Mardin Kışla Gazinosunda sunulan imkanlara bakacak olursak, lokanta kısmında açık büfe kahvaltı, öğlen ve akşam yemeği verilmektedir. Kahvaltı ve yemeklerinde çeşitli lezzetlerinin tadına varmak mümkün. Özellikle açık büfe kahvaltıda sıcak ve soğuk lezzetleri de tadabileceğiniz çeşitli kahvaltılıklar mevcut. Lokantanın yanı sıra berber hizmeti, fast-food bölümü ve pastane yer almaktadır.

Sonuç olarak şehir merkezinde ve çok değerli bir konumda bulunan Mardin Kışla Gazinosu, sağladığı imkanlar ve şehir merkezine olan yakınlığı sebebi ile sık tercih edilen bir yerdir. Özellikle yaz aylarında istirahat etmek ve terasında keyifli zaman geçirmek isterseniz adresi ve konumunu bu yazımızda bulabilirsiniz. Fakat konaklama için mutlaka önceden yer ayırtmanız gerekmektedir.

Mardin Orduevinde Kimler Kalabilir

Subay, Astsubay ve Uzman Çavuşlar faydalanabilir.

Mardin Orduevi Adresi

Adres: Savurkapı Mah., Sevgi Sokak 47100 Merkez/Mardin

Mardin Orduevi İletişim / Telefon Numarası

Telefon: (0482) 213 78 93

Mardin Orduevi Fiyatları

Mardin Orduevi Google Yorumları

Mardin Orduevine Nasıl gidilir / Konumu

Sizde okurlarımıza faydalı olması için yorum yapabilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Nusaybinde çalıştığım süre içinde çok kaldım. Ailece vakit geçirilebilecek çok güzel bir yer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler