Mersin Orduevi

MERSİN Orduevi

Mersin ili, Akdeniz ilçesinde bulunan ve Mersin Askeri Gazinosu olarak da bilinen Mersin Orduevi; Mersin’de merkezi bir konumda yer almaktadır. Resmî kurum ve kuruluşlara yürüyerek ulaşılabilecek bir konumda yer alan Mersin Orduevi, subay ve astsubayların kullanımına müsaade edilen bir orduevidir.

Şehrin merkezi sayılabilecek bir konumda bulunan Mersin Orduevi; Mersin Öğretmen Evine 1,5 km, Mersin Arkeoloji Müzesine 2,5 km, Mersin Üniversitesine 10 km, Palm City Alışveriş Merkezine ise 3,5 km mesafede yer almaktadır. Bunların yanı sıra orduevinin hemen önündeki yoldan bir sürü toplu taşıma aracının geçmesidir. Şehrin dört bir yanına kadar ulaşan toplu taşıma araçları ile işlerinizi rahatlıkla halledebilirsiniz.

Ayrıca orduevinin içi, özellikle pastane ve etrafı muhteşem ağaç ve yeşilliklerle donatılarak güzel bir oturma alanı haline getirilmiş, Akdeniz ikliminin yazın boğucu havasının etkisinden kurtulmak ve ziyaretçilerinin keyifli vakit geçirmeleri için tasarlanmıştır.

Mersin Askeri Gazinosu, konum olarak konaklarken hem Mersin şehir merkezinde çeşitli ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz, alışveriş ve hediyelik eşyalar alırken güzel lokantalarda yemek yiyebileceğiniz, Mersin’de deniz manzarasına doyabileceğiniz ve resmî dairelerde işlerinizi yürüyerek halledebileceğiniz bir konumda yer almaktadır.

MERSİN ORDUEVİNDE YER ALAN İMKANLAR

Mersin Orduevinde sunulan imkanlara bakacak olursak, lokanta kısmında açık büfe kahvaltı, öğlen ve akşam yemeği verilmektedir. Kahvaltı ve yemeklerinde çeşitli lezzetlerinin tadına varmak mümkün. Özellikle açık büfe kahvaltıda sıcak ve soğuk lezzetleri de tadabileceğiniz çeşitli kahvaltılıklar mevcut. Lokantanın yanı sıra orduevinde berber-kuaför hizmeti, pide-lahmacun salonu, fast-food bölümü, ve pastane yer almaktadır.

Orduevinde yer alan tesisler özel sektörün işletimine verildiğinden fiyatlar dışarı ile hemen hemen aynı fakat kaliteli ürünleri nezih bir ortamda manzara ve doğa eşliğinde tüketmek keyif verici. Özellikle yemek yedikten sonra kahvenizi içerken pastanede bulunan çok çeşitli tatlılar ile sevdiklerinizle sohbetinize devam edebilirsiniz.

Mersin Orduevinde, merkezi ve harika konumundan dolayı yer bulabilmek bir hayli zor. Öncesinde dolan oda rezervasyonları burada konaklamayı zorlaştırıyor. Şehir merkezine ve resmî kurumlara yürüme mesafesinde olmasının yanında deniz kenarına yakınlığı, Mersin Orduevini tercih sebebi kılıyor.

Sonuç olarak çok değerli bir konumda bulunan Mersin Orduevi, sağladığı imkanlar ve denize olan yakınlığı sebebi ile sık tercih edilen bir yerdir. Özellikle yaz aylarında istirahat etmek ve bahçesinde keyifli zaman geçirmek isterseniz adresi ve konumunu bu yazımızda bulabilirsiniz. Fakat konaklama için mutlaka önceden yer ayırtmanız gerekmektedir.

Mersin Orduevinde Kimler Kalabilir

Subay ve Astsubaylar kalabilir.

Mersin Orduevi Adresi

Adres: Hamidiye, İsmet İnönü Blv. No:176 33010 Akdeniz/Mersin

Mersin Orduevi İletişim / Telefon Numarası

Telefon: (0324) 237 01 70

Mersin Orduevi Fiyatları

Mersin Orduevi Google Yorumları

Mersin Orduevine Nasıl gidilir / Konumu

Sizde okurlarımıza faydalı olması için yorum yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler