Sonunda OYAK EMS’de Olanlarda Banka Promosyonu Alabilecek

Sonunda OYAK EMS'de Olanlarda Banka Promosyonu Alabilecek

Uzun süredir OYAK EMS (Emekli Maaş Sistemi) üyeleri, maaşlarını aldıkları bankalardan diğer herkes gibi BANKA PROMOSYONU alamamaktan şikayetçi idiler. Bu konuda bir çok defa gerek yazı ile gerekse sözle mağduriyetlerini OYAK Genel Merkezine bildirdiler.

OYAK EMS üyelerinin promosyon alamamalarını OYAK Genel Müdürlüğü uzun bir süredir klasik bir yazı ile “Bu Konudaki Çalışmalarımız Devam Etmektedir” şeklinde cevaplamaktaydı.

OYAK EMS üyeleri kendilerine ödenecek promosyonun bankalar tarafından ödeneceğini, bu konuda OYAK Genel Merkezine maddi yük binmeyeceğini defalarca dile getirmişlerdi.

SONUNDA OYAK EMS ÜYELERİ BANKA PROMOSYONU ALABİLECEKELER

Üyelerin tepkileri ve konun sık sık gerek sosyal medyada gerekse basında yer alması karşısında OYAK EMS Üyelerine de banka promosyonu imkanından yararlandırmaya karar verdi.

Bu konuda OYAK üyelerine gönderilen SMS’lerde, 18 Temmuz 2022 tarihinden itibaren maaşlarını yapı kredi bankasına taşıyan OYAK Üyelerine 5.000 TL’ye varan banka promosyonları ödeneceğini duyurdu.

OYAK, ÜYELERİNE SMS İLE BİLDİRDİ

OYAK tarafından, “Değerli EMS Üyemiz, sizlere sunduğumuz hizmetlere bir yenisini daha ekliyoruz. EMS maaşını Yapı Kredi Bankası’na taşıyan üyelerimiz 5.000 TL’ye varan nakit promosyon ödemesi alacaktır. Yapı Kredi Bankası şubelerine 18 Temmuz 2022 tarihinden itibaren EMS maaşınızı taşımak için başvurabilirsiniz.” Şeklinde tüm EMS üyelerine SMS gönderildi.

oyak ems tutarlari Banka promosyonu üyelerin aldıkları maaşlara göre tablodaki şekilde belirlendi.

 

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler