Ankara Güvercinlik Eğitim ve Sosyal Tesisi

Ankara Güvercinlik Eğitim ve Sosyal Tesisleri

Ankara Güvercinlik Eğitim ve Sosyal Tesisleri; Etimesgut İlçesi sınırlarında Bahçekapı mevkiinde Jandarma Lojistik Komutanlığı bünyesinde yer almaktadır.  GEST ismiyle de bilinen Jandarma Sosyal Tesisleri şehir merkezine biraz uzak sayılabilecek bir konumda olmasına rağmen, Ankara şehir merkezinden kalkan dolmuş ve otobüslerle kolayca ulaşım imkanı bulunmaktadır.

Sosyal tesisin içerisinde bir çok imkanı barındırmaktadır. Özellikle pastane fast-food ve pide-lahmacun fırınının olduğu kısım ve etrafı muhteşem ağaç ve yeşilliklerle donatılarak güzel bir oturma alanı haline getirilmiş, Ankara’ da İç Anadolu ikliminin etkisinden kurtulmak ve ziyaretçilerinin keyifli vakit geçirmeleri için tasarlanmıştır.

Güvercinlik Jandarma Sosyal Tesislerinde sunulan imkanlara bakacak olursak, lokanta kısmında açık büfe kahvaltı, öğlen ve akşam yemeği verilmektedir. Kahvaltı ve yemeklerinde çeşitli lezzetlerinin tadına varmak mümkün. Özellikle açık büfe kahvaltıda sıcak ve soğuk lezzetleri de tadabileceğiniz çeşitli kahvaltılıklar mevcut. Lokantanın yanı sıra tesiste berber-kuaför hizmeti, pide-lahmacun salonu, fast-food bölümü, ve açık ve kapalı olmak üzere pastaneler, olimpik sayılabilecek büyüklükte bir havuz ve çocuk havuzu, tenis kortları, halı sahalar ve basketbol sahaları yer almaktadır.

Sosyal Tesiste yer alan tesisler özel sektörün işletimine verildiğinden fiyatlar dışarı ile hemen hemen aynı fakat kaliteli ürünleri nezih bir ortamda manzara ve doğa eşliğinde tüketmek keyif verici. Özellikle yemek yedikten sonra kahvenizi içerken pastanede bulunan çok çeşitli tatlılar ile sevdiklerinizle sohbetinize devam edebilirsiniz.

Ankara Güvercinlik Eğitim ve Sosyal Tesisleri

Ankara Güvercinlik Jandarma Sosyal Tesisleri, ziyaretçilerinin memnuniyetle karşıladığı bir düğün salonu da bünyesinde barındırmaktadır.

Güvercinlik Sosyal Tesislerinde özellikle yaz aylarında harika konumundan dolayı ve içerisinde barındırdığı çeşitli imkanlardan dolayı yer bulabilmek bir hayli zor. Aynı zamanda içerisinde TSK ailelerinin barındığı lojmanların da olduğunu ve lojman sakinlerinin de bu tesislerden faydalandığını düşünürsek günün ilerleyen saatlerinde tesisin doluluk oranının arttığını söylemek gerekir. Ayrıca Lojmanlar bölgesinde bulunan misafirhane ek tesisinde konaklama, berber, terzi, alışveriş merkezi ,kahvaltı, öğle ve akşam yemeği imkanı da mevcuttur.

Sonuç olarak Güvercinlik’te ve çok değerli bir konumda bulunan Güvercinlik Eğitim Sosyal Tesisleri, sağladığı imkanlar sebebi ile sık tercih edilen bir yerdir. Özellikle yaz aylarında istirahat etmek, havuzda ve spor alanlarında stres atabilmek ve bahçesinde keyifli zaman geçirmek isterseniz adresi ve konumunu bu yazımızda bulabilirsiniz.

Ankara Güvercinlik Eğitim ve Sosyal Tesislerinde Kimler Kalabilir

Subay, Astsubay ve hak sahipleri faydalanabilir.

Ankara Güvercinlik Eğitim ve Sosyal Tesisi Adresi

Adres: Jandarma Lojmanları Bahçekapı, 06797 Etimesgut/Ankara

Ankara Güvercinlik Eğitim ve Sosyal Tesisi İletişim / Telefon Numarası

Telefon: (0312) 278 43 04

Ankara Güvercinlik Eğitim ve Sosyal Tesisi Kategorisi

Ankara Güvercinlik Eğitim ve Sosyal Tesisi F Kategorisindedir.

Ankara Güvercinlik Eğitim ve Sosyal Tesisi Fiyatları

Ankara Güvercinlik Eğitim ve Sosyal Tesisinin Bağlı Olduğu Kuvvet

Jandarma Genel Komutanlığı

Ankara Güvercinlik Eğitim ve Sosyal Tesisi Yorumları

Ankara Güvercinlik Eğitim ve Sosyal Tesisine Nasıl gidilir / Konumu

Sizde okurlarımıza faydalı olması için yorumlarınızı bizimle paylaşır mısınız? Eğer bilgilerde eksiklik yada yanlışlık varsa yorumlarda lütfen bize bildiriniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu