Ankara Etiler Astsubay Orduevi

Ankara Etiler Astsubay Orduevi

Ankara Etiler Orduevi olarak da bilinen Ankara Etiler Astsubay Orduevi merkezi bir konumda yer almaktadır. Ankara’da resmî kurum ve kuruluşlara yürüyerek ulaşılabilecek bir konumda yer alan Etiler Orduevi, Astsubayların kullanımına müsaade edilen bir orduevidir.

Şehrin merkezi sayılabilecek bir konumda bulunan Etiler Orduevi; meşhur Ankamall alışveriş merkezine 2km, Gazi Üniversitesi’nin çoğu fakültesine 500m, Atatürk Orman Çiftliğine ise 5km mesafede yer almaktadır. En önemli özelliği ise, orduevinin hemen önündeki yoldan bir sürü toplu taşıma aracının geçmesidir. Şehrin dört bir yanına kadar ulaşan toplu taşıma araçları ile işlerinizi rahatlıkla halledebilirsiniz.

Ayrıca orduevinin içi, özellikle pastane ve etrafı muhteşem ağaç ve yeşilliklerle donatılarak güzel bir oturma alanı haline getirilmiş, Ankara’da İç Anadolu ikliminin etkisinden kurtulmak ve ziyaretçilerinin keyifli vakit geçirmeleri için tasarlanmıştır.

Etiler Orduevinde sunulan imkanlara bakacak olursak, lokanta kısmında açık büfe kahvaltı, öğlen ve akşam yemeği verilmektedir. Kahvaltı ve yemeklerinde çeşitli lezzetlerinin tadına varmak mümkün. Özellikle açık büfe kahvaltıda sıcak ve soğuk lezzetleri de tadabileceğiniz çeşitli kahvaltılıklar mevcut. Lokantanın yanı sıra orduevinde berber-kuaför hizmeti, pide-lahmacun salonu, fast-food bölümü, ve açık ve kapalı olmak üzere iki adet pastane yer almaktadır.

Orduevinde yer alan tesisler özel sektörün işletimine verildiğinden fiyatlar dışarı ile hemen hemen aynı fakat kaliteli ürünleri nezih bir ortamda manzara ve doğa eşliğinde tüketmek keyif verici. Özellikle yemek yedikten sonra kahvenizi içerken pastanede bulunan çok çeşitli tatlılar ile sevdiklerinizle sohbetinize devam edebilirsiniz.

Ankara Etiler Astsubay Orduevi, ziyaretçilerinin memnuniyetle karşıladığı bir düğün salonu da bünyesinde barındırmaktadır. Etiler Orduevinde düğün yapmak için öncesinden rezervasyon yaptırmanız ve belirli kuralları yerine getirmeniz ise şart.

Ankara Etiler Astsubay Orduevinde Kimler Kalabilir

Astsubaylar ve Aileleri kullanabilir.

Ankara Etiler Astsubay Orduevi Adresi

Adres: Emniyet, Celal Bayar Blv. No:77, 06560 Yenimahalle/Ankara

Ankara Etiler Astsubay Orduevi İletişim / Telefon Numarası

Telefon: (0312) 212 92 77

Ankara Etiler Astsubay Orduevi Fiyatları

Ankara Etiler Astsubay Orduevi Google Yorumları

Ankara Etiler Astsubay Orduevi Kategorisi

B Sınıfı.

Ankara Etiler Astsubay Orduevinin Bağlı Olduğu Kuvvet

Genel Kurmay Başkanlığı

Ankara Etiler Astsubay Orduevine Nasıl Gidilir / Konumu

Sizde okurlarımıza faydalı olması için yorumlarınızı bizimle paylaşır mısınız? Eğer bilgilerde eksiklik yada yanlışlık varsa yorumlarda lütfen bize bildiriniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu