Ankara Tandoğan Astsubay Orduevi

Ankara Tandoğan Astsubay Orduevi

Ankara Tandoğan Astsubay Orduevi; Ankara’da merkezi bir konumda yer almaktadır. Tandoğan Orduevi olarak da bilinen tesis Ankara’da resmî kurum ve kuruluşlara yürüyerek ulaşılabilecek bir konumda yer alan Tandoğan Orduevi, astsubayların kullanımına müsaade edilen bir orduevidir. Aynı zamanda hak sahibi kişilerin yakınları da orduevinden faydalanabilir.

Ankara Tandoğan Astsubay Orduevi; meşhur Ankamall alışveriş merkezine 2,5km, Gazi Üniversitesi’nin çoğu fakültesine 1km, Atatürk Orman Çiftliğine ise 5km mesafede yer almaktadır. En önemli özelliği ise, orduevinin hemen önündeki yoldan bir sürü toplu taşıma aracının geçmesidir. Şehrin dört bir yanına kadar ulaşan toplu taşıma araçları ile işlerinizi rahatlıkla halledebilirsiniz.

Kısacası Tandoğan Orduevi, konum olarak konaklarken hem Ankara şehir merkezinde çeşitli ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz, alışveriş ve hediyelik eşyalar alırken güzel lokantalarda yemek yiyebileceğiniz, Ankara’da tarihi yerleri gezebileceğiniz ve resmî dairelerde işlerinizi yürüyerek halledebileceğiniz bir konumda yer almaktadır.

Ankara Tandoğan Astsubay Orduevi

Misafirlerin hoşça vakit geçirmeleri için pastane ve etrafı muhteşem ağaç ve yeşilliklerle donatılarak güzel bir oturma alanı haline getirilmiş.

Sunulan imkanlara bakacak olursak, lokanta kısmında açık büfe kahvaltı, öğlen ve akşam yemeği verilmektedir. Kahvaltı ve yemeklerinde çeşitli lezzetlerinin tadına varmak mümkün. Özellikle açık büfe kahvaltıda sıcak ve soğuk lezzetleri de tadabileceğiniz çeşitli kahvaltılıklar mevcut. Lokantanın yanı sıra orduevinde berber-kuaför hizmeti, pide-lahmacun salonu, fast-food bölümü, ve pastane yer almaktadır.

Orduevinde yer alan tesisler özel sektörün işletimine verildiğinden fiyatlar dışarı ile hemen hemen aynı fakat kaliteli ürünleri nezih bir ortamda manzara ve doğa eşliğinde tüketmek keyif verici. Özellikle yemek yedikten sonra kahvenizi içerken pastanede bulunan çok çeşitli tatlılar ile sevdiklerinizle sohbetinize devam edebilirsiniz.

Ankara Tandoğan Astsubay Orduevinde Kimler Kalabilir

Astsubaylar ve Aileleri kullanabilir

Ankara Tandoğan Astsubay Orduevi Adresi

Adres: Kazım Karabekir Cd. No:2, 06570 Çankaya/Ankara

Ankara Tandoğan Astsubay Orduevi İletişim / Telefon Numarası

Telefon: (0312) 231 73 70

Ankara Tandoğan Astsubay Orduevi Kategorisi

Ankara Tandoğan Astsubay Orduevi  B Kategorisindedir.

Ankara Tandoğan Astsubay Orduevi Fiyatları

Ankara Tandoğan Astsubay Orduevinin Bağlı Olduğu Kuvvet

Genel Kurmay Başkanlığı

Ankara Tandoğan Astsubay Orduevi Yorumları

YORUMLAR İÇİN TIKLAYIN

Ankara Tandoğan Astsubay Orduevine Nasıl gidilir / Konumu

Sizde okurlarımıza faydalı olması için yorumlarınızı bizimle paylaşır mısınız? Eğer bilgilerde eksiklik yada yanlışlık varsa yorumlarda lütfen bize bildiriniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu