Afyon Askeri Gazinosu

Afyon Askeri Gazinosu

Afyon Askeri Gazinosu aynı zamanda Afyon Orduevi olarak bilinmekte olup şehir merkezinde bulunan Ordu Caddesi üzerinde konumlanmıştır. Şehirlerarası yola yalnızca 5.5 km mesafede bulunan Gazino, özellikle şehirlerarası yolculuk yapan ziyaretçilerin keyifle ve güvenle mola verebilecekleri bir konumdadır. Mola verdikten sonra da güzergâhlarından çok vakit kaybetmeden yollarına devam edebilecekleri güzel bir imkan sağlamaktadır.

Afyon Askeri Gazinosu Otel kısmı hizmet veremeyen, lokanta kısmı ise yemek yenen alanın darlığı ve şu sıralar yemek çeşidinin azlığı (1 çorba, 1 ana yemek, pilav ve tatlı) ile olumsuz bir koşul sunmaktadır. İnşaat halinde olan ve yakın zamanda kullanıcılarına hizmet vermeye başlayacak olan otel inşaatı ile lokanta kısmının da sorununun çözülmesi beklenmektedir.

Özellikle yaz aylarında gerek Ankara’dan gerekse İstanbul’dan İzmir, Aydın, Muğla gibi tatil beldelerine giderken yol üzerinde bulunan ve ziyaretçilerine konaklama ve istirahat etme imkanı sunmaktadır. Afyon Askeri Gazinosu, Afyonkarahisar Belediye Binası, Afyonkarahisar’ın çeşitli dükkan, kafe, lokanta ve restoranlarının bulunduğu çarşısına yürüyüş mesafesindedir.

Afyon Askeri Gazinosunda Kimler Kalabilir

Subay, Astsubay, Uzman J., Uzm Erbaş, Sivil Memur ve hak sahibi kişiler.

Afyon Askeri Gazinosu Adresi

Adres: Karaman Mah. Ordu Bulvarı Merkez

Afyon Askeri Gazinosu İletişim / Telefon Numarası

Telefon: 0 272 213 15 53

Afyon Askeri Gazino Kategorisi

Afyon Askeri Gazinosu F Kategorisindedir.

Afyon Askeri Gazinosu Fiyatları

Afyon Askeri Gazinosu Bağlı Olduğu Kuvvet

Kara Kuvvetleri Komutanlığı

Afyon Askeri Gazinosu Yorumları

Afyon Askeri Gazinosuna Nasıl gidilir / Konumu

Sizde okurlarımıza faydalı olması için yorumlarınızı bizimle paylaşır mısınız? Eğer bilgilerde eksiklik yada yanlışlık varsa yorumlarda lütfen bize bildiriniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu