Ankara Sıhhiye Orduevi

Ankara Sıhhiye Orduevi

Ankara Sıhhiye Subay Orduevi olarak da bilinen Ankara Sıhhiye Orduevi; Ankara’da merkezi bir konumda yer almaktadır. Ankara’da resmî kurum ve kuruluşlara yürüyerek ulaşılabilecek bir konumda yer alan Sıhhiye Orduevi, Subayların kullanımına müsaade edilen bir orduevidir. Aynı zamanda TSK’da görevli istisnai memur ve öğretim elemanları da orduevinden faydalanabilir.

Merkezi bir konumda bulunan Sıhhiye Orduevi; TBMM’e 3km, Genelkurmay Başkanlığına 3km, Hava Kuvvetleri Komutanlığına 3km, Kara Kuvvetleri Komutanlığına 1km, Ankara Adliyesine 700m mesafede yer almaktadır. En güzel tarafı ise, orduevinin hemen önünden bir sürü toplu taşıma aracının geçmesidir. Şehrin dört bir yanına kadar ulaşan toplu taşıma araçları ile işlerinizi rahatlıkla halledebilirsiniz.

Orduevinin içi, özellikle pastane ve etrafı muhteşem ağaç ve yeşilliklerle donatılarak güzel bir oturma alanı haline getirilmiştir.

Sıhhiye Orduevi, konum olarak konaklarken hem Ankara şehir merkezinde çeşitli ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz, alışveriş ve hediyelik eşyalar alırken güzel lokantalarda yemek yiyebileceğiniz, Ankara’da tarihi yerleri gezebileceğiniz ve resmî dairelerde işlerinizi yürüyerek halledebileceğiniz bir konumda yer almaktadır.

Sıhhiye Orduevinde sunulan imkanlara bakacak olursak, lokanta kısmında açık büfe kahvaltı, öğlen ve akşam yemeği verilmektedir. Kahvaltı ve yemeklerinde çeşitli lezzetlerinin tadına varmak mümkün. Özellikle açık büfe kahvaltıda sıcak ve soğuk lezzetleri de tadabileceğiniz çeşitli kahvaltılıklar mevcut. Lokantanın yanı sıra orduevinde berber-kuaför hizmeti, pide-lahmacun salonu, fast-food bölümü, ve açık ve kapalı olmak üzere iki adet pastane yer almaktadır.

Orduevinde yer alan tesisler özel sektörün işletimine verildiğinden fiyatlar dışarı ile hemen hemen aynı fakat kaliteli ürünleri nezih bir ortamda manzara ve doğa eşliğinde tüketmek keyif verici. Özellikle yemek yedikten sonra kahvenizi içerken pastanede bulunan çok çeşitli tatlılar ile sevdiklerinizle sohbetinize devam edebilirsiniz.

Ankara Sıhhiye Orduevinde Kimler Kalabilir

Subaylar Kullanabilir. C Blok Astların Kullanımına açılmıştır.

Ankara Sıhhiye Orduevi Adresi

Adres: Atatürk Bulvarı Necatibey Cd. No:56 Çankaya/Ankara

Ankara Sıhhiye Orduevi İletişim / Telefon Numarası

Telefon: (0312) 425 34 07

Ankara Sıhhiye Orduevi Yorumları Google Yorumları

Ankara Sıhhiye Orduevi Kategorisi

A Sınıfı.

Ankara Sıhhiye Orduevi Fiyatları

Ankara Sıhhiye Orduevinin Bağlı Olduğu Kuvvet

Genel Kurmay Başkanlığı

Ankara Sıhhiye Orduevine Nasıl gidilir / Konumu

Sizde okurlarımıza faydalı olması için yorumlarınızı bizimle paylaşır mısınız? Eğer bilgilerde eksiklik yada yanlışlık varsa yorumlarda lütfen bize bildiriniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu