Artvin Orduevi

Artvin Orduevi

Artvin Askeri Gazinosu olarak da bilinen Artvin Orduevi, Artvin-Erzurum Karayolu D010’a yalnızca 2km mesafede, şehrin merkezinde Adliye, Belediye, Hastahane, Artrium Avm gibi lokasyonlara çok yakın konumda yer almaktadır. Ulaşımı kolay ve zahmetsiz olan orduevinde otopark imkanı bulunmaktadır.

Artvin Orduevi lokantasında açık büfe kahvaltı, öğlen ve akşam yemeği çeşitleri bulunmaktadır. Bunlara ek olarak fast-food imkanı da vardır. Yemek yerine Fast-food tercih edecekseniz tost, pizza, pide ve lahmacun deneyebilirsiniz.

Tarihi bir binası bulunan Artvin Orduevinde binanın yapısı eski ve oturaklıdır. Rakımı en yüksek illerden birisi olan Artvin’de orduevi de tepede yüksek bir konumda yer almaktadır ve Çoruh Nehri manzaralıdır.

Açık kapalı pastanesi ve barı bulunan Artvin Orduevinin mevsimin müsaade ettiği zamanlarda yazlık bahçesinde otururken yeşilin ve Çoruh Nehrinin mavisinin muhteşem birleşimini izleyebilirsiniz.

Otel kısmında odalar temiz ve düzenli fakat mefruşat biraz eski durumdadır. Oda servisi temizliği iyi seviyede ve personel güler yüzlüdür. Artvin şehir nüfusunun çok kalabalık olmamasından dolayı otelde doluluk oranı düşük seviyelerde seyretmektedir.

Fakat gene de tayin ve öğrencilerin okul kayıt dönemlerine denk gelen yaz aylarında konaklayacaksanız önceden arayarak rezervasyon yapmanızda fayda var. Artvin Askeri Gazinosunda rezervasyon yapmak için iletişim ve konum bilgilerine bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Artvin Orduevinde Kimler Kalabilir

Subay ve Astsubaylar kullanabilir

Artvin Orduevi Adresi

Adres: Çayağzı Mah. Miralay Şükrübey Cad. No:130 Merkez/Artvin

Artvin Orduevi İletişim / Telefon Numarası

Telefon: (0466) 212 10 50

Artvin Orduevi Fiyatları

Artvin Orduevi Yorumları

Artvin Orduevine Nasıl gidilir / Konumu

Sizde okurlarımıza faydalı olması için yorumlarınızı bizimle paylaşır mısınız? Eğer bilgilerde eksiklik yada yanlışlık varsa yorumlarda lütfen bize bildiriniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu