Antalya Karpuzkaldıran Özel Eğitim Merkezi

Antalya Karpuzkaldıran Özel Eğitim Merkezi

Antalya Karpuzkaldıran Özel Eğitim Merkezi, Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde Lara Plajında konuşlanmış bir tatil yeridir. Antalya il merkezine yaklaşık 14 km. uzaklıkta bulunan tesis, Antalya Havalimanına ise 10 km’dir. Özel Eğitim Merkezine toplu taşıma ile ulaşmak için Antalya il merkezinden şehir içi minibüs, belediye otobüsü veya dolmuşlarına binebilirsiniz. 

Antalya Karpuzkaldıran Özel Eğitim Merkezine saat 09.00’dan itibaren misafir kabul edilmektedir. Konaklama amacıyla gelen misafirlerin çıkış saati ise konaklama sürelerinin son günü saat 17.00’dir. Özel Eğitim Merkezlerine kamp için yani konaklama için gelenler, eğer kampa geç geleceklerse bu durumu kamp döneminin birinci günü akşamına kadar bildirmesi gereklidir. Kamp dönemine katılamayacak misafirlerden birinci derece akrabalarının esas hak sahibi olmadan kamp dönemine katılmasını isteyenler olması durumunda ise konuyu anlatan dilekçe ile birlikte akrabalarının başvurmaları gerekmektedir.

Hiç bir bildirim yapmadan kamp dönemine katılmayanların kamp dönemleri dönemin ikinci günü sabahında iptal edilir ve yedek listede bekleyenlerden misafirlerden kabul edilir. Yedek listede bekleyen misafirler, değişen boş yer durumunu ikinci gün akşamı yazıda belirtilen telefon numarasını arayarak öğrenebilirler.

Antalya Karpuzkaldıran Özel Eğitim Merkezi

Konaklama için ve günübirlik girişi için gelen misafirlerin unutmaması gereken bir diğer konu ise içeride tüm alışverişlerin kredi kartı ile yapılıyor olması. Bu yüzden mağdur olmamak adına mutlaka yanınızda paradan ziyade kredi kartı bulundurmalısınız. Karpuzkaldıran Özel Eğitim Merkezinde konaklama için ayrılan tüm otel odalarında televizyon, klima ve mini buzdolabı bulunmaktadır. Dilerseniz fazladan gelen misafirleriniz için ek yatak talebinde bulunabilirsiniz.

Antalya Karpuzkaldıran Özel Eğitim Merkezinde diğer otellerden farklı olarak kişisel temizlik malzemelerinizi yanınızda getirmeniz gerekmektedir. Eğer getirmeyi unuttuysanız kamp içerisinde bulunan kantin ve marketlerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Antalya Karpuzkaldıran Özel Eğitim Merkezi, konum olarak çarşı olarak tabir edilen eğlence ve canlı müzik mekanlarına yürüme mesafesinde bulunuyor. Konakladığınız süre boyunca kamp dışına çıkarak Antalya’nın en nezih muhitlerinden olan Lara’da sizlere sunduğu imkanlardan faydalanabilir. Civardaki alışveriş yerlerinden sevdiklerinize hediyelik eşyalar alabilir ve Akdeniz’in farklı lezzetlerinden tadabilirsiniz.

Antalya Karpuzkaldıran Özel Eğitim Merkezi

Antalya Karpuzkaldıran Özel Eğitim Merkezinde sunulan diğer imkanlara bakacak olursak, kampın içerisinde misafirlerin kullanımına sunulan hem subay hem de astsubay bölümlerinde açık ve kapalı olmak üzere iki adet lokanta, hemen sahil kenarında hizmet veren bir kaç tane bar, gene sahil kenarına şezlonglara yakın konumda bir fast-food alanı bulunmaktadır. Bunların yanında spor sahaları, spor salonu ve spor salonunun içerisinde sauna da bulunmaktadır. Ayrıca kamp içerisinde çocuklarınızın oynayabileceği oyun parkları ve bolca yeşil alan sizleri karşılamakta.

Bunların yanında kamp içerisinde hizmet veren erkek ve bayan kuaförü bulunmaktadır. Tabi ki randevu usulü çalışan bu yerlerde kişisel bakımınızı yaptırmak için öncesinden randevu almanın sizin için faydanıza olacağını hatırlatmakta fayda var. Kamp içerisinde sevdiklerinizle birlikte oyunlar oynayabileceğiniz oyun salonları da mevcut.

Antalya Karpuzkaldıran Özel Eğitim Merkezinde yer alan tesisler özel sektörün işletimine verildiğinden fiyatlar dışarı ile hemen hemen aynı fakat kaliteli ürünleri nezih bir ortamda manzara ve doğa eşliğinde tüketmek keyif verici. Karpuzkaldıran Özel Eğitim Merkezi, konum olarak konaklarken hem ilçe merkezinde çeşitli ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz, alışveriş ve hediyelik eşyalar alırken değişik lezzetler tadabileceğiniz lokantalarda yemek yiyebileceğiniz ve Antalya’da tarihi yerleri gezebileceğiniz ve bunların tümünü yaparken sevdiklerinizle harika bir tatil dönemi geçireceğiniz bir konumda yer almaktadır.

Antalya Karpuzkaldıran Özel Eğitim Merkezinde Kimler Kalabilir

MSB. personeli, subay, astsubay, kalabilir.

ANTALYA KARPUZKALDIRAN Özel Eğitim  Merkezi Adresi

Adres: Eski Lara Yolu Güzeloba, 07230 Muratpaşa/Antalya

Antalya Karpuzkaldıran Özel Eğitim Merkezi İletişim / Telefon Numarası

Telefon: (0242) 349 39 00

Antalya Karpuzkaldıran Özel Eğitim Merkezi Kategorisi

C  kategorisi.

Antalya Karpuzkaldıran Özel Eğitim Merkezi Konaklama Fiyatları

Antalya Karpuzkaldıran Özel Eğitim Merkezi Bağlı Olduğu Kuvvet

Kara Kuvvetleri Komutanlığı

Antalya Karpuzkaldıran Özel Eğitim Merkezi Yorumları

YORUMLAR İÇİN TIKLAYIN[/box]

Antalya Karpuzkaldıran Özel Eğitim Merkezine Nasıl gidilir / Konumu


Tüm Orduevleri

Arama Kelimeleri : Antalya Karpuzkaldıran Özel Eğitim Merkezi Yemek Fiyatları, Antalya Karpuzkaldıran Özel Eğitim Merkezi Oda Fiyatları, Antalya Karpuzkaldıran Özel Eğitim Merkezi Videoları, Antalya Karpuzkaldıran Özel Eğitim Merkezi Ücreti

Sizde okurlarımıza faydalı olması için yorumlarınızı bizimle paylaşır mısınız? Eğer bilgilerde eksiklik yada yanlışlık varsa yorumlarda lütfen bize bildiriniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu