Ankara Gazi Orduevi

Ankara Gazi Orduevi

Ankara Gazi Orduevi, merkezde Atatürk Orman Çiftliği mevkiinde yer almaktadır. Subayların kullanımına müsaade edilen bir orduevidir. Aynı zamanda TSK’da  görevli istisnai memur ve öğretim elemanları da orduevinden faydalanabilir.

Şehrin merkezi sayılabilecek bir konumda bulunan Gazi Orduevi; Anıtkabir’e 7,8 km, TBMM’ne 7,6 km, Genelkurmay Başkanlığına 7,5  km, Armada AVM ye 3,5 km. mesafede yer almaktadır. Ulaşım için toplu taşıma araçlarından da faydalanabilirsiniz.

Orduevinin etrafı muhteşem ağaç ve yeşilliklerle donatılarak güzel bir oturma alanı haline getirilmiştir. Market, cafe, kuaför ve berber salonu , spor salonu, yürüyüş yerleri, yemek salonları ile öne çıkan imkanlara sahip bir orduevidir.

Sakin ve ormanın içinde olması nedeni ile havası daha temizdir. Baharda özellikle bahçesinde kamelyalardan yer ayırtıp mangal yakmak ve piknik yapmak güzel bir tercih olabilir.  Restoranları ve yemekleri, Alakart restoran ve seçmeli sulu yemek için self servis restoran seçenekleri mevcut. Alakart restoran için rezervasyon yaptırmanız gerekir.

Açık büfe kahvaltı, öğlen ve akşam yemeği verilmektedir. Kahvaltı ve yemeklerinde çeşitli lezzetlerinin tadına varmak mümkün. Özellikle açık büfe kahvaltıda sıcak ve soğuk lezzetleri de tadabileceğiniz çeşitli kahvaltılıklar mevcuttur. Orduevinde berber-kuaför hizmeti, pide-lahmacun salonu, fast-food bölümü, pastane yer almaktadır.

 

Ankara Gazi Orduevi

Orduevinde yer alan tesisler özel sektörün işletimine verildiğinden fiyatlar dışarı ile hemen hemen aynı fakat kaliteli ürünleri nezih bir ortamda manzara ve doğa eşliğinde tüketmek keyif verici. Özellikle yemek yedikten sonra kahvenizi içerken pastanede bulunan çok çeşitli tatlılar ile sevdiklerinizle sohbetinize devam edebilirsiniz.

Ankara Gazi Orduevinde,  yer bulabilmek bir hayli zor. Öncesinde dolan oda rezervasyonları burada konaklamayı zorlaştırıyor. Sunduğu imkanlar Gazi Orduevini tercih sebebi kılıyor.

Ankara Gazi Orduevinde Kimler Kalabilir

Subaylar ve TSK’da  görevli istisnai memur ve öğretim elemanları kalabilir.

Ankara Gazi Orduevi Adresi

Adres: Söğütözü, Atatürk Orman Çiftliği, Çankaya/Ankara

Ankara Gazi Orduevi İletişim / Telefon Numarası

Telefon: (0312) 212 60 70

Ankara Gazi Orduevi Kategorisi

Ankara Gazi Orduevi A Kategorisindedir.

Ankara Gazi Orduevi Fiyatları

Ankara Gazi Orduevinin Bağlı Olduğu Kuvvet

Genel Kurmay Başkanlığı

Ankara Gazi Orduevi Yorumları

Ankara Gazi Orduevine Nasıl gidilir / Konumu

Sizde okurlarımıza faydalı olması için yorumlarınızı bizimle paylaşır mısınız? Eğer bilgilerde eksiklik yada yanlışlık varsa yorumlarda lütfen bize bildiriniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu