Ağrı Askeri Gazinosu

ağrı orduevi

Şehrin neredeyse merkezinde yer alan Ağrı Askeri Gazinosu olarak da bilinen Ağrı Orduevi şehirler arası yola sadece 2,5 km mesafededir. Cumhuriyet Caddesinin hemen arkasında yer alan, yüksek duvarları, Lokantası, Fast Food, Bar, Okuma Alanı, Oyun Salonu, Açık ve Kapalı iki adet Pastanesi, hatta içerisinde koşu bandı ve eliptik bisiklet de barındıran bir Spor Salonuna ev sahipliği yapmaktadır

Şehrin merkezinde ulaşımı son derece basit olan gazino ve orduevinde konaklamak için odaların sayısı yeterli. Şehrin nüfusundan ve herhangi bir işlek yol üzerinde bulunmamasından dolayı pek yoğunluk gözlenmemektedir. Gene de yaz aylarına denk gelen atama dönemlerinde önceden arayarak oda rezervasyonu için bilgi alınması faydalı olabilir.

ağrı orduevi 1

Lezzetli yemeklerinin yanında yemek sonrası dinlenirken aynı zamanda tatlı ve pastanın yanında sıcak ve soğuk içecekler de tüketebileceğiniz yemyeşil bir bahçesi mevcut. Özellikle yaz ve bahar aylarında bahçede sevdiklerinizle beraber mutlu vakit geçirebilir, yeşilin tadına doyabilirsiniz.

Ağrı Askeri Gazinosunda Kimler Kalabilir

Subay ve Astsubaylar kalabilir.

Ağrı Askeri Gazinosu Adresi

Leylekpınar Mah. Hanibaba Cad. No:70 AĞRI

Ağrı Askeri Gazinosu İletişim / Telefon Numarası

0 472 215 17 66

Budur Askeri Gazino Kategorisi

C Sınıfı

Ağrı Askeri Gazinosu Fiyatları

Ağrı Askeri Gazinosu Bağlı Olduğu Kuvvet

Kara Kuvvetleri Komutanlığı

Ağrı Askeri Gazinosu Yorumları

Ağrı Askeri Gazinosuna Nasıl gidilir / Konumu

Sizde okurlarımıza faydalı olması için yorum yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler