Astsubaylar Hakkında Yine Yakışıksız Bir TWEET Daha

Astsubaylar Atatürkçülüğü Mustafa Kemal ATATÜRK’ten öğrendi. Astsubaylara Atatürkçülüğü öğretmek Kenan Evrenin haddine olmadığı gibi, Astsubayların nerenin öznesi olacağına karar vermek sizin haddinize hiç değil.

Astsubaylar Hakkında Yine Yakışıksız Bir TWEET Daha

Olmadı bu söyleminiz Gürbüz ÇAPAN

Esenyurt Kurucu Belediye Başkan Gürbüz Çapan Astsubaylar hakkında yakışıksız bir tweet attı. Gürbüz Çapan Attığı Tweette “Cumhuriyet Halk Partisi’nde değişim eninde sonunda olacak. Fakat Atatürkçülüğü Kenan Evren’den öğrenen başçavuşlar bu değişimin öznesi olmayacak.” ifadesini kullandı

Astsubaylar Tepkili : Gürbüz Çapanın attığı Tweete Astsubaylar yorum yazarak tepkilerini gösteriyorlar. Bu yakışıksız Tweeti atan Gürbüz Çapanı bizlerde kınıyoruz.

twwt cevap

Gündem olmaya çalışan kişilerin Astsubaylar üzerinden prim yapmaya çalışmaları yada birilerine yaranmaya çalışmaları çok üzücü bir durum. Astsubay toplumu bu tür sataşmaları ve söylemleri kesinle hak edecek bir toplum değildir.

Ömer Halisdemir gibi ülkemizin bekası için gözünü kırpmadan ölüme giden nice kahramanlar çıkarmış bir zümreye bu şekilde mesnetsiz söylemlerde bulunmak kimseye yakışacak bir durum değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu