TEMAD Başkanı Hamza Dürgen Üyelikten Çıkarmalara Tam Gaz Devam

Astsubayların Resmi Derneği TEMAD Genel Başkanı Hamza Dürgen, Astsubayların hak arayışı için mücadele etmekten ziyade maalesef ki üyeleri TEMAD’dan ihraç etmekle gündemde yerini koruyor.

TEMAD Başkanı Hamza Dürgen İhraçlara Tam Gaz Devam

Hamza Dürgen son icraatıyla, Nevzat Yüksel, Haydar Ereli, İsa Tuğrul Saygın, Şevki Altunçekiç ve Suat Telkeş’i üyelikten çıkardı. Sebep ise aynı matbu maddeler oldu. Hamza Dürgen kısa süre önce de benzer maddeleri gerekçe göstererek Sayın Necmi Tengilimoğlu’nu ihraç etmişti.

Astsubaylar tarafından başlatılan taban hareketine, hiç şekilde katılmayan destek vermeyen Hamza Dürgen üstüne üstlük genel merkezden attırdığı mesajlarla bu herekti baltalamak için elinden geleni yapmıştır.

Astsubay Tabanı Hamza Dürgen’e Kızgın

2023 genel seçimlerinde bir çok kamu mensubunun mücadeleleri ile birtakım özlük haklarına kavuşmasına rağmen, Astsubayların mağduriyetlerinin giderilmesi için hiç bir şey yapılmamasına sesiz kalan TEMAD Başkanı Hamza Dürgen’e tabandan tepkiler büyük. Astsubay taban hareketini organize eden kanaat önderleri “Biz Mücadeleye Hamza Dürgen’in Astsubayları görmezden gelinmesine sesiz kalması üzerine başladık” açıklamaları da bunu doğrular nitelikte.

Emekli Astsubay Nevzat Yüksel

Sayın Nevzat Yüksel, Astsubay kazanımları için, oluşturduğu akademik ekibi ile birlikte “ASTSUBAY ÇALIŞTAY’INI” hazırladı. Gerek bu süreçte gerekse sonrasında space odalarında yaptığı çalışmanın Astsubaylar için ne kadar değerli olduğunu yılmadan usanmadan güncelerce anlattı. Her Astsubayın mutlaka TEMAD’a üye olması gerektiğini her açtığı odada vurguladı. Bu çalıştaya TEMAD’ında katılması ve sahiplenmesi gerektiğini söyledi. Son olarak 16 Mart Büyük Astsubay Mitingini organize etti ve 52 bin kişiyi İstanbul Maltepe’ye topladı.

Emekli Astsubay Haydar Ereli

TEMAD Kadıköy Şube Başkan Yardımcısı olan Sayın Haydar Ereli 16 Mart Büyük Astsubay Mitingine büyük destek verdi. Astsubayların seslerinin duyulması mağduriyetinin giderilmesi için elini taşın altına koyanlardan oldu.

Emekli Astsubay İsa Tuğrul Saygın

TEMAD Karabağlar Şube Başkan Yardımcısı olan Sayın Tuğrul Sayın 27 Bin kişinim katıldığı İzmir mitingine destek verdi. Astsubayların seslerinin duyulması mağduriyetinin giderilmesi için elini taşın altına koyanlardan oldu.

Emekli Astsubay Suat Telkeş

Sayın Suat Telkeş geçmiş Astsubay kazanımları için büyük mücadeleler vermiş, TASSEN Türkiye Asker Sendikasını Kurmuş ve başlayan TEMAD Şube seçimlerinde Eskişehir Şubesinde yönetime katılmak için listede yer almış değerli bir büyüğümüz.

Görüldüğü üzere Hamza Dürgen yetkisi fütursuzca kullanarak Astsubay camiası için mücade edenleri geçmişte olduğu gibi  yine üyelikten çıkarmıştır.

Yorum siz değerli Astsubay camiasına aittir. Fikirlerinizi özgürce belirtebilirsiniz.

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. BU adam iyice dengeyi kaybetti artık. Astsubay camiasına en büyük zarar veren kişi oldu

  2. Kendisi bir istifa.etsede herkes kurtulsa bir adım attığı yok astsubaylar adına boş beleş fotoğraf çekinip paylaşım yapıyor ancak

  3. Astsubaylara gerçek sahip çıkacak kişilerin oturması gereken koltuğu işgal etmeye devam ediyor ya haklarımızı savunsun ya da engel olmasın.

  4. Bu camia nın başına gelebilecek en kötü şey Hamza Dürgen dir. Hiç bir vizyonu olmayan iki kelimeyi bir araya getiremeyen öngörüsüz vasıfsız bir kişi.

  5. Başkalarının karşısında esas duruşta süt dökmüş kedi misali duran bu Assubay müs…. aklınca işşne gelmeyen kendisi gibi eğilip bükülmeyen meslektaşlarımıza mı gücü yetiyor aklınca..ONURLUTEMAD ÜYELERİ VE VARSA YÖNETİCİLERİ ACİLEN İSTİFA ETMELİDİR..bu dernek amacının dışına çıkmıştır..gerekirse kapatılmalıdır..Yada adam gibi adamlar gelmelidir yönetime

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu