Astsubay Sorunları İçin Çalıştay da Sona Gelindi Artık İcraat Zamanı

Nevzat yükselAstsubay sorunları için yürütülen çalıştay da sona gelindi. Astsubay sorunlarını ve çözüm yollarını bilimsel olarak ele alınan çalıştay Emekli Astsubay Nevzat Yüksel koordinesinde tamamlandı. Sayın Nevzat Yüksel tarafından yapılan duyuruda tamamlanan bilimsel makalenin yayınlanması planlanan internet sitesine yüklendiği artık editörlü kitap yazım sürecine geçildiği belirtildi.

Yapılan çalıştayın detayları için BU YAZIMIZI OKUYABİLİRSİNİZ

Şimdiden yapılan çalıştay için emekleri geçen tüm meslektaşlarımıza saygılarımızı sunar başarılarının devamını dileriz.

DETAYLI BİLGİLENDİRME TWİTER SPACE ODASINDA YAPILACAK

Çalıştay için toplanan ortak akıl grubu düzenli olarak HER CUMA akşamı Twitter Space Odasında tüm emekli Astsubaylarla birlikte toplanıp “Astsubay Hakları İçin Neler Yapılabilir” hakkında uzun uzun söyleşi yapmaktalar. Bu haftada 15 Eylül Cuma günü toplanacak ekip yine konuyu enine boyuna müzakere edecek. Ayrıca çalıştayın son durumu hakkında da detaylı bilgi verecekler.

ORTAK AKIL GRUBU TEMAD’DAN ÇALIŞTAYI SAHİPLENMESİNİ BEKLİYOR

Sayın Nevzat Yüksel çalıştayın hayata geçebilmesi, ilgili makamlara iletilmesi ve icraatın oluşması konusunda başta Türkiye Emekli Astsubaylar Derneğinden (TEMAD) sahiplenmesini ve tüm Emekli Astsubayların destek olmasını bekliyor. Emekli Astsubayların birlikte çok daha güçlü olacaklarını belirten Nevzat Yüksel, hakların alınabilmesi için mutlaka birlikte hareket edilmesini vurguluyor.çalıştay

15 EYLÜL CUMA GÜNÜ TWİTER SPACE ODASINDA TOPLANIYORUZ

Space odasında uzun zamandır Astsubay sorunlarını ve çözüm yollarını konuşan ortak akıl grubu, Cuma günü yapılacak olan toplantıya herkesi bekliyor. Geniş konu başlıkları olan toplantıda herkesin fikirlerinin değerli olduğu belirtiliyor.

Ayrıca bu hafta yapılacak olan toplantıya Çalıştayı hazırlayan Akademisyen Ekibi de katılıyor. Sizlerin soracağı her türlü soruyu cevaplayacak olan heyet aynı zamanda yapılanlar hakkında da detaylı bilgilendirme yapacak.

Toplantıya Katılmak İçin Bizi Takip Edin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu