Bir Kadını Taciz Etti İddiasıyla Uzman Çavuş Darp Edildi Valilik Açıklama Yaptı

Şırnak’ta bir kadına tacizde bulunduğu iddiasıyla uzman çavuş çevredekiler tarafından darp edildi. Valilikten konuyla ilgili yapılan açıklamada dört kişinin gözaltına alındığı ve soruşturmanın sürdürüldüğü belirtildi.

Bir Kadını Taciz Etti İddiasıyla Uzman Çavuşu Linç Ettiler

Şırnak’ta akşam saatlerinde bir uzman çavuşun bir kadını taciz ettiği iddiası ile kalabalık bir grubun saldırısı sonucu darp edildi. Hastaneye kaldırılan uzman çavuşun durumunun kritik olduğu öğrenildi.

VALİLİK: DÖRT KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Şırnak Valiliği, konuyla ilgili adli ve idari tahkikat başlatıldığını, olaya karışan 4 şüphelinin gözaltına alındığını açıkladı.

Valilik açıklamasında, “Bugün saat 21.30 sıralarında ilimiz merkezindeki Orman Kavşağında (Z.Ç) adlı kamu görevlisi, taciz iddiasıyla kalabalık bir grubun saldırısı sonucu darp edilmiştir. 112 Acil Sağlık ekipleri tarafından hastaneye sevk edilen (Z.Ç) hastanede tedavi altına alınmıştır. Konuyla ilgili adli ve idari tahkikat başlatılmış olup, olaya karışan (4) şüpheli gözaltına alınmıştır. Konu Valiliğimizce hassasiyetle ve yakından takip edilmektedir” ifadelerine yer verdi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu